Ford Mustang Mach E

Ford Mustang Mach E

Gelişmiş sürücü destek teknolojilerinden yenilikçi tasarım detaylarına kadar: %100 Elektrikli, Mustang Mach-E. 

Akıllı anahtarsız giriş ve E-Latch Sistemi sayesinde zarif kabine girdiğiniz anda bir dizi gelişmiş teknoloji ile karşılaşırsınız: rahat, akıcı bir sürüş için One Pedal Drive (tek pedalla sürüş), araç performans ayarlarını kontrol edebileceğiniz üç seçilebilir sürüş modu ve elektrikli SUV’nizle bir bağ kurmanız için Yeni Ford SYNC 4A. 

Hayalinizdeki Mustang Mach-E'ye Sahip Olun!

Mustang Mach-E modellerimizin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

Mustang Mach-E® GT: Adrenalin Tutkunları için Tasarlandı

Ürettiği 860 Nm torkla 100 km/sa hıza sadece 3,7 saniyede çıkabilen Ford Mustang Mach-E GT ile gerçek gücü hissedin. Özel iç ve dış tasarımıyla, ön tamponda belirgin siyah karbon detayıyla, daha büyük jantlarıyla Mustang ruhunu keşfedin.

Mustang Mach-E Dijital Stüdyo’da

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Mustang Mach-E'ye dair merak ettiklerinizi sormak, Mustang Mach-E'yi canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.


Alternatif Akım: %100 Elektrikli Ford Mustang Mach-E

%100 elektrikli Ford Mustang Mach-E ile sınırların ötesinde olmayı keşfet. Alternatif Akım ve geleceği bugünden yaşatan teknolojilerle tanış. Karşınızda %100 Mustang ruhuyla %100 elektrikli Ford Mustang Mach-E.


Nefes Kesen Sürüş Deneyimi

Rahat ve akıcı bir kullanım için Tek Pedalla Sürüş, elektrikli SUV'nizi kişiselleştirebileceğiniz Sürüş Modları, sizi güvende tutacak Kaçınma Manevrası ile nefes kesen sürüş deneyimini ve daha fazlasını keşfedin.

Eşsiz Performans ve Verimlilik

Gelişmiş dört çeker SUV'nizin yüksek menzil ve performanslı elektrikli motoru ile yeni yolları ve daha fazlasını keşfedin.

Kesintisiz Bağlantı

Her zaman elinizin altında olan sezgisel 15,5" dokunmatik ekranlı SYNC 4A iletişim ve eğlence sistemini, şık iç mekanı daha düzenli tutacak kablosuz şarj istasyonunu ve daha fazlasını keşfedin.

Yenilikçi Tasarım

Mustang Mach-E'nin E-Latch Sistemi ile kapısından başlayan yenilikçi tasarımı, Panoramik Tavan Akıllı Bagaj Kapağı ile her köşesini kapsıyor. Daha fazlasını keşfedin.

Orijinal Ford Aksesuarları

Ford Mustang Mach-E aracınızı yüksek kaliteli aksesuarlarla kişiselleştirin.

Bölmeli Ön Bagaj Kaplaması

Ön bagaj kaplaması, öğelerinizi organize etmek ve ayırmak için 3 çıkarılabilir bölmeden oluşur.

Çıkarılabilir Çeki Demiri

Çıkarılabilir çeki demiri, kolay kullanımı ile Ford'unuzun elektrik sistemlerine kolay entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır. İhtiyacınız olmadığında rahatlıkla römork bağlantısını ayırabilir.

Mottez* Kayak Ve Snowboard Taşıyıcı

Çeki demirlerine takılı Kayak & Snowboard taşıyıcı katlanabilirdir, kullanımı kolaydır ve kış sporları ekipmanlarınızın güvenli bir şekilde taşınması için tasarlanmıştır - tam da sizi toparlayıp pistlere yöneltir!

19" Alüminyum Alaşım Jant 5 kollu Y tasarımı, Abanoz Siyahı

Alaşım jantlar, Ford'unuza her açıdan benzersiz ve kişisel bir görünüm verir. Tüm gövde tasarım ürünleri, kalite, güvenlik ve elbette harika görünüm için test edilmiştir.

AVC* Uyku Başlığı Gümüş Şeritli Siyah PVC Deri

'Uyku Başlığı' herhangi bir ayarlanabilir koltuk başlığına kenetlenir ve yan yastık görevi görür, dinlenen veya uyuyan yolcular için yan baş ve boyun desteği sağlar ve uzun yolculukları daha konforlu hale getirir. Eğilmeyi önleyerek yolcularınızın omuz ve boyun ağrısı olmadan dinlenmiş bir şekilde uyanmalarına olanak tanır.

Bagaj Alanı Kaplaması

Bagaj alanı kaplamaları Ford'unuza mükemmel biçimde uyar. Ağır hizmet için üretilmiş olup, yükseltilmiş kenarları sayesinde, bagaj bölmenizin temiz ve kuru kalmasını sağlar.

Çeki Demirine Monte Edilmiş G3* Bagaj Kutusu GP

Pratik çeki demirine monte bagaj kutusu ve taşıyıcıyı takarak yolculuğunuzu için daha da fazla bagaj alanı yaratın.

Thule®* Port Bagaj FORCE XT XL, Aeroskin Mat Siyah

Ford'unuzun yük kapasitesini kolayca arttırın. Yüksek kaliteli tavan bagajı yelpazemiz, farklı çeşitlerdeki yüklerinizi güvenle taşıyıp, korumak için tasarlanmıştır. Aracın her iki tarafından kolay erişim için, pek çok model çift yönlü açılma özelliğine sahiptir.

ClimAir®* Cam Rüzgarlıkları Ön Kapı Camları için, Siyah

Pencereler açıkken türbülansı ve gürültüyü azaltarak daha keyifli bir sürüş deneyimi sağlar. Hafif yağmurda bile tercih edilebilir. Rüzgarlıkların Ford'unuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

ŞARJ SEÇENEKLERİ

Tam elektrikli ve şarj edilebilir hibrit araç portföyümüzden bir araç aldığınızda aracın teslimi sırasında halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilecek standart şarj kabloları verilmektedir. Böylece Ford aracınızı sayısı her geçen gün artan şarj noktasından dilediğinizde avantajlı şekilde şarj edebilirsiniz.

Mach-E'nize Özel Bakım Fırsatları

Mustang Mach-E'niz de sizin kadar değerli ve bu yüzden bakımları hiç aksatılmamalı. 2. ve 4. yılda yapılması gereken periyodik bakımlar Mustang Mach-E sahiplerine tamamen ücretsiz, tamamen Ford garantili.

Hediye Şarj Hizmetiyle Enerjiniz Tam

Tamamen elektrikli Ford Mustang Mach-E'ye de böyle bir ayrıcalık yakışırdı! Ford Mustang Mach-E sahibi müşterilerimize WAT mobilite ağlarında kullanabilecekleri 5.000 TL değerinde şarj hizmeti hediye.

Kış Lastiği Konusunu Da Düşündük

Size özel fiyatlarla kış lastiğinizi alın, sezon dışında nerede tutacağınızı hiç düşünmeyin. Kış lastikleriniz Ford bayilerinde sizin için ücretsiz bir şekilde muhafaza edilsin, vakti gelince hemen takılsın.

Dilerseniz Enerjiniz Hep Yanı Başınızda

Keşif ve kurulum dahil şarj çözümlerimizle Ford Mustang Mach-E'niz her zaman enerji dolu, şarj cihazınız hep yanı başınızda!

*Güncel fiyat bilgisi için bayilerimize başvurunuz.

Aşınan Parçalar Garanti Altında

Ford Mustang Mach-E'ye sahip olduğunuz an, otomobilinizdeki parçaların aşınması sizin dersiniz olmaktan çıkar. Ford Mustang Mach-E'nin aşınan parçalara özel 4 yıl garantisiyle her şey yolunda gider.

Adres ve İletişim

Adres

İzmir Yolu Üzeri 2. Km. Ilıcalar Mevkii 10300 Edremit / Balıkesir

Bize Ulaşın

+902663721111
Adres

Kesirven Mah.Akçakaya Sok.348/1 Balıkesir 10100

Bize Ulaşın

+902662830010