COVID-19 Önlemlerimiz

COVID-19 Önlemlerimiz

Bayilerimizde Aldığımız Önlemler

Bayilerimizde temel temas noktaları olan satış ve servis süreçlerimizde temizlik ve dezenfekte çalışmalarını hayata geçirdik.


Showroom’larımızı ve sergi araçlarımızı düzenli aralıklarla, test ve ikame araçlarımızı kullanım öncesi ve sonrasında dezenfekte ediyoruz.

Test Sürüşünde Aldığımız Önlemler

Test ve ikame araçlarımızın kullanım öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmesini sağlıyor, tüm test sürüşü deneyiminin hijyen kurallarına uygun olmasına dikkat ediyoruz.

Servislerimizde Aldığımız Önlemler

Servislerimize kabul ettiğimiz müşterilerimizin araçlarının, kabul ve teslimat öncesinde hijyen kurallarına dikkat ediyoruz.


Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı için sosyal mesafeye çok önem veriyoruz.

Ücretsiz Kapıdan Al Kapıya Teslim

Bizi arayın, randevu kaydınızı oluşturalım, yetkili servis kapınıza gelip sosyal mesafe ve hijyen kurallarına göre Ford’unuzu teslim alsın. Aracınızın tüm bakım, onarım ve dezenfektasyon işlemleri bittikten sonra kapınıza sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olacak şekilde teslim edilsin. 

Görüntülü Bilgilendirme Sistemi

Servis esnasında Ford’unuza yapılan işlemleri “Görüntülü Bilgilendirme Sistemi”’nden size aktaralım, canlı olarak izleyin.


Dijital Stüdyo

İstediğiniz Ford modelini seçin, istediğiniz gün ve saate randevu alın, size özel marka danışmanımızla Ford deneyimini yaşayın.